دستگاه‌های مسئول باید وظایف خود نسبت به سالمندان را احصا کنند

مدیرعامل مؤسسه خیریه هفت باغ مهربانی زنجان بر ضرورت احصا وظایف دستگاه‌های مسئول نسبت به سالمندان تاکید کرد.
به گزارش ایلنا از زنجان، صمد علیپور ظهر امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های مهم موسسه خیریه هفت باغ مهربانی زنجان(خانه سالمندان) غنی‌سازی اوقات فراغت سالمندان زنجانی است، اظهار کرد: در همین راستا از ابتدای هر سال برنامه‌هایی در این زمینه برنامه‌ریزی و در فصول مختلف سال اجرایی می‌شود.
مدیرعامل موسسه خیریه هفت باغ مهربانی زنجان با بیان اینکه از سال گذشته دوره‌های آموزشی نقاشی و سفالگری برای سالمندان زنجانی در این مرکز برگزار شده است، خاطرنشان کرد: امسال نیز برگزاری این دور‌ه‌ها ادامه یافته است.
وی در ادامه با تاکید بر اینکه برنامه‌ریزی منسجم و توجه همه جانبه به سالمندان با توجه به افزایش جمعیت سالمندی کشور طی سال‌های آینده ضروری است، تصریح کرد: این مهم نیازمند همکاری همه دستگاه‌های مسئول است.
علیپور با تاکید بر اینکه دستگاه‌های مسئول باید وظایف خود نسبت به سالمندان را احصا کنند، ابراز کرد: جمعیت سالمند استان در سال 1365 کمتر از پنج درصد بود که امروز این میزان به 10 درصد رسیده و در واقع می‌توان گفت که تعداد سالمندان در مدت 30 سال به 2 برابر افزایش یافته است.
مدیرعامل مؤسسه خیریه هفت باغ مهربانی زنجان در پایان با بیان اینکه برنامه‌های این موسسه و سرمایه‌گذاری‌های آینده در حوزه سالمندان از محل منابع خیرین و نیکوکاران، سالمندان برخوردار و متقاضی خدمات سالمندی و کمک‌های دولتی تامین می‌شود، گفت: خدمات پزشکی، توانبخشی، مشاوره‌ای، مراقبتی، فرهنگی، هنری، ورزشی، تفریحی و خدمات آموزشی، خدماتی هستند که در هفت باغ مهربانی به سالمندان ارائه می شود.


۱۳۹۷/۱۰/۳۰، ۰۸:۵۵:۳۳       201
Facebook    Google    LinkedIn    Twitter

با کمک به هفت باغ مهربانی همیار سالمندان فرزانه باشیم

اهدا از طریق موبایل