حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان به همراهی جمعی از معاونان و کارکنان این شرکت در هفت باغ مهربانی زنجان

به گزارش موسسه خیریه هفت باغ مهربانی زنجان، مدیرعامل شرکت توزی نیروی برق استان زنجان به همراهی جمعی از معاونان و کارکنان این شرکت روز گذشته مهمان پدربزرگ‌های هفت باغ مهربانی زنجان در این مرکز بودند.

ابتدای این مراسم با پیاده‌روی مدیرعامل شرکت توزی نیروی برق استان زنجان به همراهی جمعی از معاونان و کارکنان این شرکت در مسیر چند کیلومتر مانده به هفت باغ مهربانی آغاز شد که به مناسبت روز ورزش صنعت آب و برق برگزار شد.

بخش بعدی این مراسم دیدار چهره به چهره با پدربزرگ‌های هفت باغ مهربانی بود که در این دیدار صمیمی پدربزرگ‌ها خاطره‌هایی از سال‌های گذشته را برای حضار نقل قول کردند.

شعرخوانی پدربزرگ‌ها برای مهمانان و همچنین توسل به سید الشهدا (ع) با قرائت زیارت کربلا نیز از دیگر بخش‌های این دیدار بود.

 در این دیدار همچنین علی علیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان با تاکید بر لزوم تکریم بزرگترها در خانواده و همچنین جامعه، دیدار با پدربزرگ‌های هفت باغ مهربانی رو یک روز خاطره انگیز و بسیار با انرژی عنوان کرد و اظهار داشت: وظیفه همه ما است تا با تکریم این عزیزان فرهنگ توجه به سالمندی را ترویج دهیم.

 وی اضافه کرد: جامعه و خانواده‌ها باید همیشه احترام به این عزیزان را در اولویت قرار دهند و جامعه ما نیازمند استفاده از تجربیات گرانبهای این افراد است.


۱۳۹۷/۰۸/۰۲، ۱۰:۰۰:۳۹       134
Facebook    Google    LinkedIn    Twitter

با کمک به هفت باغ مهربانی همیار سالمندان فرزانه باشیم

اهدا از طریق موبایل