برگزاری جشن عیدانه و تولد پدربزرگ‌های هفت باغ مهربانی زنجان در روز عید سعید قربان

به گزارش موسسه خیریه هفت باغ مهربانی زنجان، الناز امین مدیر مرکز نگهداری هفت باغ مهربانی در گفت‌وگو با روابط عمومی این مرکز از برگزاری جشن عیدانه پدربزرگ‌های هفت باغ مهربانی زنجان خبر داد و اظهار کرد: این جشن همزمان با روز عید قربان در مرکز هفت باغ مهربانی برگزار می‌شود.

 وی با اشاره به اینکه برنامه‌های بسیار متنوعی برای برگزاری این جشن در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: یک اتفاق ویژه نیز در این جشن برنامه‌ریزی شده که در روز جشن برگزار می‌شود.

مدیر مرکز نگهداری هفت باغ مهربانی زنجان با اشاره به اینکه در کنار جشن عیدانه، تولد پدربزرگ‌های هفت باغ مهربانی زنجان نیز برگزار می‌شود، گفت: این جشن بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده روز چهارنشبه از ساعت 17 تا 20 برگزار می‌شود.

امین در پایان با بیان اینکه مردم زنجان همیشه خیر بوده و از برنامه‌های هفت باغ مهربانی به بهترین شکل ممکن استقبال کرده‌اند، افزود: استقبال از این مرکز به قدری خوب بوده که گاهی جمله‌ای نمیتوان برای تشکر و تقدیر از همشهریان زنجانی پیدا کرد.

گفتنی است، موسسه خیریه هفت باغ مهربانی زنجان کار خود را از سال 1395 با تحویل مرکز نگهداری سالمندان از سازمان بهزیستی آغاز کرد و طی این دو سال و نیم در حوزه سالمندان فعالیت‌های مختلفی را انجام داده است که کلنگ‌زنی و احداث خانه باغ بانوان سالمند زنجان برای نخستین بار در شهر زنجان از جمله اقدامات این موسسه در ادامه سال 1397 است.


۱۳۹۷/۰۵/۲۸، ۰۹:۴۵:۲۳       138
Facebook    Google    LinkedIn    Twitter

با کمک به هفت باغ مهربانی همیار سالمندان فرزانه باشیم

اهدا از طریق موبایل