بازگشت به آغوش خانواده پس از 9 ماه

بازگشت به آغوش خانواده پس از 9 ماهفتح الله حسین زاده؛ پیر مردناشنوایی که 9 ماه پیش در زنجان پیدا شد و چون قدرت تکلم و شنیداری نداشت به دستور مقام قضایی به محل نگهداری از سالمندان هفت باغ مهربانی زنجان سپرده شده بود با پیگیری های مدیریت این مجموعه و انتشار عکس در فضای مجازی موفق شد به آغوش گرم خانواده خود بازگشت.

روایت این دیدار دیدنی در قالب عکس را در این لینک ببینید

http://zanjan.farsnews.com/multimedia/photo/13970516000567

مدیر مرکز نگهداری هفت باغ مهربانی (خانه سالمندان) زنجان گفت: پدر گمشده اهل رباط کریم تهران است که پس از هشت ماه دوری از خانه، از طریق اینستاگرام شناسایی و به خانه بازگشت .

الناز امین در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: پدر گمشده اهل رباط کریم تهران است که پس از هشت ماه دوری از خانه، از طریق مخاطبان اینستاگرام شناسایی و به خانه بازگشت .

وی افزود: «فتح‌الله حسن‌زاده» به دلیل داشتن معلولیت شنوایی و گفتاری و نداشتن مدارک شناسایی گمشده بود، وی مدتی را در خیابان سپری کرده و سپس از طریق افرادی به مرکز نگهداری هفت باغ مهربانی منتقل شده بود .

امین تصریح کرد: هشت ماه از حضور این شخص در این مرکز سپری شده بود که با انتشار عکس این شخص در شبکه‌های مجازی تلگرام و اینستاگرام با تماس‌های تلفنی زیادی مواجه شدیم و بلاخره «فتح‌الله حسن‌زاده» از طریق مخاطبان اینستایی شد که محل زندگی این شخص در تهران و رباط کریم است .

این مسئول در ادامه یادآور شد: با پیگیری‌های صورت گرفته صحت و سقم اطلاعات ارائه شده از سوی افراد مدعی تایید و سپس به خانواده وی اطلاع‌رسانی شد .

در ادامه، همسر «فتح‌الله حسن‌زاده» نیز اظهار کرد: در مدت زمانی که همسرم از خانه خارج و بازنگشته بود تمام غم و اندوه فضای خانه و فرزندانم را فرا گرفته بود؛ چراکه همه مراکز نگهداری تهران و کرج را برای پیدا کردن همسرم زیرپا گذاشته بودیم که سرانجام در استان زنجان پیدا شد .

وی خاطرنشان کرد: همه افرادی که تلاش‌های لازم را در عرصه مجازی و مرکز نگهداری هفت باغ مهربانی (خانه سالمندان) استان زنجان داشتند، قدردانی می‌کنم .


۱۳۹۷/۰۵/۱۷، ۰۹:۵۷:۲۵       146
Facebook    Google    LinkedIn    Twitter

با کمک به هفت باغ مهربانی همیار سالمندان فرزانه باشیم

اهدا از طریق موبایل