دیدار مدیران هفت باغ مهربانی زنجان با سعید امیدی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان زنجان

به گزارش موسسه خیریه هفت باغ مهربانی، دیدار مدیران هفت باغ مهربانی زنجان با سعید امیدی  مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان زنجان برگزار شد.

این دیدار، در ادامه دیدارهای مدیران هفت باغ مهربانی با دستگاه‌ها، نهادها و ادارات دولتی و ... استان زنجان برگزار شد که در آن راه‌های همکاری دو جانبه در راستای توسعه فرهنگ توجه به سالمندان و بسط هرچه بیشتر این موضوع در جامعه بحث و تبادل نظر شد.

در این جلسه  محسن عطائیان مدیر مشارکت‌های مردمی هفت باغ مهربانی توضیحاتی پیرامون وضعیت سالمندی در کشور و استان زنجان و جایگاه و عملکرد هفت باغ مهربانی زنجان ارائه و اظهار کرد: تعداد  سالمندان در کشور روز به روز افزایش یافته و بر اساس آمار در افق سال 1430 ترکیب جمعیتی سالمندان بیش از 30 درصد خواهد بود.

وی با بیان اینکه برای هر سنی تا 60 سالگی برنامه جامعی در کشور وجود دارد اما برای بازنشستگان و سالمندان در حال حاضر برنامه جامعی وجود ندارد، خاطرنشان کرد: 52 درصد جمیعت استان زنجان در شهرستان زنجان ساکن هستند، اما این شهرستان فاقد خانه سالمندان برای بانوان است.

عطائیان ادامه داد: در همین راستا هفت با مهربانی به دنبال احدث خانه باغ سالمندان بانوان در شهرستان زنجان است.

 در ادامه این جلسه سعید امیدی  مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان زنجان نیز با اشاره به اینکه در موارد مختلفی می‌توان همکاری‌های را با هفت باغ مهربانی توسعه و انجام داد، اظهار کرد:‌ در موارد مختلفی در سریعترین زمان می‌توان به نتیجه رسید.

وی با اشاره به اینکه   سازمان همیاری شهرداریهای استان زنجان  با محدودیت‌های مالی روبه‌رو است، ابراز کرد: اما با این وجود با هفت باغ مهربانی زنجان در راستای توسعه فرهنگ توجه به قشر سالمندان همکاری‌هایی را خواهیم داشت.


۱۳۹۷/۰۲/۰۴، ۰۸:۵۹:۱۲       177
Facebook    Google    LinkedIn    Twitter

با کمک به هفت باغ مهربانی همیار سالمندان فرزانه باشیم

اهدا از طریق موبایل