دیدار مدیران هفت باغ مهربانی زنجان با مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان

به گزارش موسسه خیریه فرزانگان سالمند زنجان، در راستای توسعه همکاری های هفت باغ مهربانی زنجان برای اشاعه فرهنگ نیکوکاری و توجه به قشر سالمندان، دیداری با مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه محسن عطاییان مدیر مشارکت‌های مردمی هفت باغ مهربانی زنجان با ارائه آماری از افزایش جمعیت سالمندان در کشور و استان زنجان، اظهار کرد: موسسه خیریه هفت باغ مهربانی با هدف پر کردن مفید اوقات فراغت سالمندان و توجه به این قشر  برنامه‌ریزی‌های خود را در آینده پیش خواهد برد.

در ادامه این جلسه سعید عسگریان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به اینکه خوشبختانه مردم زنجان خیر بوده و موسسات خیریه بسیار خوب و زیادی در استان زنجان وجود دارد، اظهار کرد: مردم ما اهمیت زیادی به موضوعات خیریه می‌دهند.

وی با بیان اینکه علاقه‌مند به کمک به موسسات خیریه و موسسه هفت باغ مهربانی هستیم، گفت: در آینده به قطع بازدیدی از مرکز نگهداری سالمندان زنجانی خواهیم داشت.

نادر رابطی مدیر روابط عمومی شرکت گار استان زنجان نیز با اشاره به افزایش تعداد موسسات خیریه در استان زنجان، تصریح کرد: عملکرد این مووسسات و جذب کمک‌ها، اگر به سوی جامعه سوق داده شود نتیجه بهتری در پی خواهد داشت.
انتهای پیام/الف.میم


date_range ۱۳۹۶/۱۱/۰۸، ۱۰:۵۲:۳۹       visibility 117
Facebook    Google    LinkedIn    Twitter

با کمک به هفت باغ مهربانی همیار سالمندان فرزانه باشیم